Mamak Belediyesi Ana Sayfa
Ana SayfaBize Ulaşın Bilgi Edinme HakkıRss Facebook Twitter
MKM Salonları

MKM SALONLARI


Muhsin Ertuğrul Tiyatro Sahnesi  : Muhsin Ertuğrul Tiyatro Sahnesi, alt katı 238, loca katı 50 olmak üzere toplam 288 koltuk kapasitelidir. Genel olarak Belediyemiz tiyatro oyuncuları, koroları, halk oyunları ekipleri ve diğer kursiyerlerin gösterileri için kullanılan salonumuz, bölgemizde bulunan vakıf, dernek ve okulların etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır.  Tarihi dokusu korunarak teknik alt yapısı yenilenen salonumuz, aynı zamanda Kültür Bakanlığı Devlet Tiyatroları resmi sahneleri arasında bulunmaktadır.


Hikmet Şimşek Tiyatro Sahnesi:
Genel olarak nikah törenlerinin yapıldığı 90 kişilik salon, tiyatro gösterimleri, bölgemizde bulunan vakıf, dernek, okul gibi kurum ve kuruluşların seminer-konferans gibi faaliyetlerinde de kullanılmaktadır.


Sergi Salonu
: Sergi, kermes v.b. etkinlikler için kullanılan salonumuz, diğer kurum ve kuruluşların etkinlikleri için de tahsis edilmektedir. Salonumuzda her ayın ilk haftası, Mamak Dayanışma Merkezi’nin koordinatörlüğünde kurulan Hanımeller Çarşısı’nda, ihtiyaç sahibi hanımlarımızın el emeği göz nuru ürünleri satışa sunulmaktadır .1.jpg Mesut AKGÜL
MAMAK BELEDİYE BAŞKANI

Başkan'ın MesajıFotoğraf Galerisi
Başkana Mesaj
İhaleler

Etkinlik Takvimi