CANLI YAYIN

 444 0 149

Kariyer 2030 WEB3 Teknolojileri Etkinliği’ne Büyük İlgi


Mamak Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü markası Mamak Füzyon bünyesinde Kariyer 2030 Web3 teknolojileri etkinliği düzenlendi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde düzenlenen Kariyer 2030 Web3 Teknolojileri etkinliğine lise öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Öğrencilerin kariyer odaklı olarak gelişen teknoloji ve meslek gruplarına vizyoner bir bakış açısıyla bakmalarını ve eğitim almalarını sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikte, öğrenciler birçok konuda bilgilenme fırsatı buldu.

Web3 teknolojileri alanında uzman eğitmenler, öğrencilere Web3 teknolojilerine giriş, Web3 topluluk ekosistemleri, Yapay Zeka, Web3 dünyasının deneyimleri, Sosyal medya, Metaverse, Blockchain ve Network eğitimleri verdi.

Web3 e giriş konusunu Web3 Teknolojileri Derneği Başkanı Buğra Ayan, Web3 uygulamalarını Legal and Blockchain Counsel Elif Hilal Umucu,  

Web3 ve Sosyal Medya Konusunu Phaver Topluluk ve Pazarlama Yöneticisi Ali Tıknazoğlu, Metaverse ve Web 3 konusunu Al& Metaverse Developer Ecehan Yıldırım,

Web3 Topluluk Ekosistemi ve Network konusunu Etkin Kampüs & Blockhain Event Centre Kurucusu Güney Sevindik ile Chief Marketing Officer Ozan Türkoğlu ve

Web3 Dünyası Deneyimleri konusunu Bora Özdek değerlendirdi.

Mamak Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü Mamak Füzyon ekibi Block zincir ve Web3 teknolojileri ile ilgili eğitimlerin devam edeceğini duyurdu.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de gençlerle birlikte 2030 Kariyer Web3 teknolojileri etkinliğini izleyenler arasındaydı. Başkan Murat Köse, “Bilim ve teknolojide her gün yeni bir değişim ve gelişim yaşanıyor. Gençlerimize gelişen teknolojiyi aslında geleceği anlatmak, onların bakış açılarını geliştirmek bizim amacımız. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü’müz vasıtası ile Mamak Füzyon’u kurduk. Her konuda gençlerimizin yanındayız. Çünkü gelecek sizsiniz” dedi.
24 Mart 2023 13:01

Haber Fotoğrafları