CANLI YAYIN

 444 0 149

Kültür Gezilerine Büyük İlgi


Mamak Belediyesi, kültür gezileri kapsamında;  Çanakkale, Konya ve İstanbul gezilerine devam ediyor.

Mamak Belediyesi kadınlara yönelik kültür gezileri düzenliyor. Konya, Çanakkale ve İstanbul gezilerine Mamaklılar büyük ilgi gösteriyor. Kültür Gezisi otobüsleri ile tarih yolculuğuna çıkan Mamaklı kadınları, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse bizzat uğurladı.

Başkan Murat Köse, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Güzel Mamaklı Kadınlarımızı Şehitler diyarı Çanakkale’ye yolcu ettik. Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesini simgeleyen Çanakkale’yi görmek, şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek aziz ruhları için dua etmek herkese nasip olsun inşallah. Mamak’tan Çanakkale’ye Kültür Gezilerimiz devam ediyor” diye yazdı.

Mamaklı kadınlar, düzenlenen gezilerden memnuniyetlerini belirterek Mamak Belediyesi’ne ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye teşekkürlerini iletti.

Mamak Belediyesi’nden 5 Bin Kişiye Kültür Gezisi Fırsatı

Mamak Belediyesi resmi sayfasından alınan başvurularla Mamaklı kadınlar, her sene olduğu gibi bu yıl da kültür gezilerine doyacak. Kültür gezilerine katılım başvurusunda bulunan 2 bin kişi İstanbul’a, yine 2 bin kişi Konya’ya, bin kişi de Çanakkale’ye gitme şansı yakalayacak.
19 Eylül 2023 15:33

Haber Fotoğrafları