CANLI YAYIN

 444 0 149

Başkan Şahin Ziyaret Etti, Sorunu Çözdü


Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, Yeşilbayır- Mamak Devlet Hastanesi Taksi Durağı’nda taksicilerin, çevre düzenlemesi isteğini yerine getirdi.

Şahin, taksicilerin beslediği kuşlara da yem vererek, kuşları sevdi.

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, Yeşilbayır- Mamak Devlet Hastanesi Taksi Durağı’nı ziyaret etti. Taksici esnafının taleplerini dinleyen Başkan Şahin, taksicilerin Yeşilbayır-Mamak Devlet Hastanesinin önündeki otoparkın genişletme taleplerine kayıtsız kalmadı, çalışmalar başladı.

Talebe Kayıtsız Kalmadı

Başkan Şahin, gece-gündüz demeden esnafı, mahalleleri gezerek yerinde tespit ettiği sorunları çözüyor ve ilçe halkının mutluğunu artırıyor. Şahin, Yeşilbayır- Mamak Devlet Hastanesi Taksi Durağı’nı ziyaret ederek, taksicilerle birlikte çay içti. Taksiciler programının yoğun olmasına rağmen Başkan Şahin’in, çay davetine katılmasından dolayı mutlu oldular. Başkan Şahin, taksici esnafının taleplerini dinledi. Taksiciler Başkan Şahin’den taksi durağı önündeki otoparkın genişletilmesi talebinde bulundu. Şahin bürokratlarına otoparkın genişletilmesi ve asfaltlanması talimatını verdi, çalışmalar başladı. Otoparkın alanı genişletildi, 50 metrekarelik alanda asfaltlama çalışması da başladı.

Halkın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz

Mamak halkının mutluluğunu artırmak için çalıştıklarını belirten Mamak belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, gecenin bir yarısı da olsa hizmete devam ettiklerini ifade etti. Taksicilerin çok zor ve bir o kadar da önem arz eden meslek icra ettiklerini dile getiren Şahin, üst yapı çalışmalarından, yeni imara açılan yollarla ulaşım ağını da genişlettiklerini kaydetti. Şahin,  “Yaptığımız çalışmaları esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi. Ziyaretin ardından Başkan Şahin, taksicilerin beslediği kuşları sevdi, kuşlara yem verdi.
10 Temmuz 2024 10:54

Haber Fotoğrafları